Zawody strzeleckie

Data publikacji 28.06.2011

Na obiektach UKS "Tarcza" odbyły się w piątek 27 października 2006r. zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Głównego Policji, które zgromadziły na starcie 21 drużyn z całego kraju reprezentujących jednostki Policji, Biura Ochrony Rządu, Straży Pocztowej, ...

Strzelanie Na obiektach UKS "Tarcza" odbyły się w piątek 27 października 2006r. zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Głównego Policji, które zgromadziły na starcie 21 drużyn z całego kraju reprezentujących jednostki Policji, Biura Ochrony Rządu, Straży Pocztowej, Zakładu Karnego i firm ochrony mienia.

Strzelanie Duży sukces odniosła drużyna Szkoły Policji w Pile startująca w składzie : sierż.szt. Marek Bureta, asp.szt Sławomir Jurczyński i mł.asp. Adam Zieleniewski. Nasi zawodnicy wystrzelali łącznie 749 punktów i zajęli wśród drużyn policyjnych II miejsce zdobywając puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Najlepszą drużyną w tej klasyfikacji okazali się reprezentanci KWP Gdańsk, którzy z wynikiem 771 pkt. wywalczyli puchar Komendanta Głównego Policji. Za naszymi zawodnikami uplasowały się drużyny KWP Katowice (719 pkt.), druga drużyna KWP Gdańsk (666 pkt.), CSP Legionowo (657 pkt.), KWP Poznań (638 pkt.). Puchar ufundowany przez Komendanta Szkoły Policji w Pile za zajęcie II miejsca w klasyfikacji drużyn niepolicyjnych, zdobyli strzelcy Biura Ochrony Rządu. I miejsce w tej klasyfikacji zajęli zawodnicy reprezentujący firmę Konsalnet. Najlepszym strzelcem zawodów okazał się reprezentant KWP Gdańsk Robert Hanas (267 pkt.).

Pomimo ostrej rywalizacji zawody odbywały się w przyjacielskiej atmosferze, a strzelcy umówili się na spotkanie w Pile w przyszłym roku.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.