Turniej piłki nożnej halowej - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Turniej piłki nożnej halowej

Data publikacji 28.06.2011

W środę, 25 października w hali sportowej Szkoły Policji w Pile odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ, zorganizowany przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. Uroczystego otwarcie dokonał zastępca komendanta mł. insp. Witold St. Majchrowicz.

Futbol W środę, 25 października w hali sportowej Szkoły Policji w Pile odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ, zorganizowany przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. Uroczystego otwarcie dokonał zastępca komendanta mł. insp. Witold St. Majchrowicz.

Futbol Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali podinsp. Marek Ratajczak, mł. asp. Ryszard Rudnicki oraz st. post. Mateusz Pałys.

Futbol W zawodach wzięli udział słuchacze czterech drużyn z trzech kompanii. Drużyny składały się z 5 zawodników, a mecze rozegrane zostały w systemie każdy z każdym. W turnieju zwyciężyła drużyna reprezentująca kompanię 3. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca kompanię 5 (kurs sierpniowy), natomiast trzecie - kompanię 5 (kurs czerwcowy). Puchar oraz dyplomy dla słuchaczy biorących udział w zawodach wręczył zastępca komendanta. Całemu turniejowi towarzyszył gorący doping słuchaczy. Wszystkim dziękujemy za dobra zabawę, a drużynie zwycięskiej serdecznie gratulujemy.

  Skład drużyny zwycięskiej:
   post. Arkadiusz Kolwaga
   post. Krzysztof Marciniak
   post. Hubert Sroka
   post. Arkadiusz Nartowski
   post. Arkadiusz Kmieciak
   post. Grzegorz Orlik
   post. Mariusz Saubut
   post. Michał Mierzejewski
Futbol Futbol Futbol Futbol
Futbol Futbol Futbol Futbol
Futbol Futbol Futbol Futbol

(26.10.06)