Długo oczekiwany remont - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Długo oczekiwany remont

Data publikacji 28.06.2011

Słuchacze Szkoły już wkrótce będą uczyli się i mieszkali w lepszych warunkach. Pod koniec sierpnia rozpoczął się remont kolejnej kompanii i ośmiu sal dydaktycznych. Oprócz pomieszczeń szkoleniowych, ...

Remont Słuchacze Szkoły już wkrótce będą uczyli się i mieszkali w lepszych warunkach. Pod koniec sierpnia rozpoczął się remont kolejnej kompanii i ośmiu sal dydaktycznych. Oprócz pomieszczeń szkoleniowych, całkowitą modernizacją objęte zostaną także łazienki, gdzie wymieniana jest cała armatura i ceramika oraz pokoje sypialne. Przeprowadzany jest również remont korytarza na I piętrze, gdzie ze względów przeciwpożarowych kładziony jest akrylowy tynk strukturalny.

Remont W ramach inwestycji wykonywany jest także kolejny etap termomodernizacji budynku szkolno ? koszarowego. Od 2004 roku trwa wymiana urządzeń w węźle cieplnym. Na dachu wieży zamontowano nowoczesne i ekologiczne kolektory, dzięki którym Szkoła może korzystać z energii słonecznej, służącej do podgrzewania wody. Przeprowadzono również wymianę rur stalowych, na bardziej trwałe - z miedzi i grzejników. Obecnie trwa trzecia część termomodernizacji, polegająca na dokończeniu wymiany stolarki okiennej, która zapewni więcej światła, ciepła i podniesie estetykę budynku Szkoły.

Remont Remont Remont Remont

(01.09.06)