Rocznica wybuchu II wojny światowej - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Rocznica wybuchu II wojny światowej

Data publikacji 28.06.2011

1 września na pl. Zwycięstwa w Pile odbyły się uroczyste obchody 67. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W ceremonii wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści oraz liczne delegacje.

Rocznica wybuchu II wojny światowej 1 września na pl. Zwycięstwa w Pile odbyły się uroczyste obchody 67. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W ceremonii wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści oraz liczne delegacje. W uroczystości uczestniczyła kompania honorowa Szkoły.

Rocznica wybuchu II wojny światowej Rocznica wybuchu II wojny światowej Rocznica wybuchu II wojny światowej Rocznica wybuchu II wojny światowej

 

(01.09.06)