Policyjny Tor Przeszkód - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Policyjny Tor Przeszkód

Data publikacji 28.06.2011

Wtorek 5 września br. był dniem zmagań o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile w ramach zawodów sportowych Policyjny Tor Przeszkód ;. Zawody zostały zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji Szkoły Policji w Pile.

Policyjny Tor Przeszkód Wtorek 5 września br. był dniem zmagań o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile w ramach zawodów sportowych Policyjny Tor Przeszkód ;. Zawody zostały zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji Szkoły Policji w Pile.

We współzawodnictwie wzięło udział 12 słuchaczy, reprezentujących kompanię I (post. Sebastian Jezior, post. Tomasz Kościelniak, post. Przemysław Bogdewicz), kompanię II (post. Kuźma Marcin, post. Marcin Grupiński, post. Krzysztof Guździoł) oraz dwie drużyny z kompanii V ? kurs sierpniowy (post. Dariusz Psykała, post. Wojciech Gliniecki, post. Mariusz Strzałkowski) i kurs czerwcowy (post. Daniel Cyganek, post. Karol Brożyna, post. Marek Zbylut).

W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli:

  1. Sebastian Jezior z kompanii I (1 min 32 sek. 32),
  2. Krzysztof Guździoł z kompanii II (1 min 34 sek. 50),
  3. Tomasz Kościelniak z kompanii I (1 min 34 sek. 58).

Współzawodnictwo drużynowe zakończyło się następującymi wynikami:

  1. Kompania I (łączny czas: 4 min 49 sek. 38),
  2. Kompania II (łączny czas: 5 min 12 sek. 85),
  3. Kompania V ? kurs sierpniowy (łączny czas: 5 min 14 sek. 03),
  4. Kompania V ? kurs czerwcowy (łączny czas: 5 min 23 sek. 94).

Puchar, dyplomy oraz upominki wręczył uczestnikom Zastępca Komendanta Szkoły mł. insp. Witold St. Majchrowicz.

Wszystkim słuchaczom biorącym udział w Policyjnym Torze Przeszkód serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Policyjny tor przeszkód Policyjny tor przeszkód Policyjny tor przeszkód Policyjny tor przeszkód
Policyjny tor przeszkód Policyjny tor przeszkód Policyjny tor przeszkód Policyjny tor przeszkód

Więcej zdjęć...

(06.09.06)