XIV Spotkania Turystyczne Policji - Ustroń 2006 - 2006 - Szkoła Policji w Pile

XIV Spotkania Turystyczne Policji - Ustroń 2006

Data publikacji 28.06.2011

W bieżącym roku kroki pieszych wędrowców zostały skierowane w Beskid Śląski, gdzie w dniach 19-23 września mogli podziwiać ich piękno. Było to rekordowe spotkanie turystyczne, bowiem udział w nich wzięło prawie ...

W bieżącym roku kroki pieszych wędrowców zostały skierowane w Beskid Śląski, gdzie w dniach 19-23 września mogli podziwiać ich piękno. Było to rekordowe spotkanie turystyczne, bowiem udział w nich wzięło prawie 200 uczestników reprezentujących 30 drużyn, w tym jedna kolarska. Bazą rajdu był dom wypoczynkowy "Nauczyciel" w Ustroniu - Jaszowcu.

Ustroń Reprezentacja naszej Szkoły składała się z członków koła PTTK "Tramppol" w składzie: Wojciech Thiel, Zbigniew Bogusz, Marcin Bartol oraz Jarosław Galant. Rywalizacja była niezwykle zacięta, bowiem większość uczestników stanowili doświadczeni turyści. Punktacji rajdowej podlegały czteroosobowe drużyny reprezentujące Policję, Straż Graniczną, ABW, PTTK, organizacje związkowe, szkoły i zakłady pracy, a także emeryci i renciści oraz członkowie rodzin i osoby indywidualne. Dobra postawa naszej drużyny zaowocowała 6. miejscem, uhonorowanym pucharem oraz nagrodą komandora rajdu. Przez cały czas trwania rajdu i rywalizacji na trasach uczestnikom dopisywała słoneczna pogoda i wspaniała atmosfera, a żartom, śpiewom i pląsom nie było końca.

Ustron Ustron Ustron Ustron

(27.09.06)