Niecodzienna uroczystość

Data publikacji 18.06.2011

Nie codziennie zdarza się taka uroczystość. W sobotę 19 sierpnia 2006 r. w kościele pw. św. Antoniego absolwent Szkoły st. post. Piotr Wójcik stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została pilanka Dorota Witulska.

Nie codziennie zdarza się taka uroczystość. W sobotę 19 sierpnia 2006 r. w kościele pw. św. Antoniego absolwent Szkoły st. post. Piotr Wójcik stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została pilanka Dorota Witulska. Młodzi poznali się podczas szkolenia podstawowego, które pan Piotr odbywał na przełomie 2005/2006 r.

Marzeniem młodej pary był ślub w asyście policyjnej. Słuchacze Szkoły stanęli na wysokości zadania. Mundury policyjne pojawiły się zarówno w kościele jak i przed nim. Wyposażenie służbowe zostało zastąpione różami. Świeżo poślubieni wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Kierownictwo, kadra i słuchacze Szkoły życzą młodej parze wszystkiego najlepszego, wielu radosnych chwil w życiu.

Slub Slub Slub Slub

(24.08.06)