Zawody Sportowe

Data publikacji 18.06.2011

Obchodom Święta Policji w pilskiej Szkole towarzyszyły zmagania sportowe, których organizatorem był Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W meczu piłki siatkowej reprezentacja słuchaczy w składzie: ...

Obchodom Święta Policji w pilskiej Szkole towarzyszyły zmagania sportowe, których organizatorem był Zakład Taktyki i Technik Interwencji. Obchody Święta Policji Obchody Święta Policji W meczu piłki siatkowej reprezentacja słuchaczy w składzie: post. Marcin Kukliński, post. Mariusz Skrobuk, post. Piotr Oleksy, post. Radosław Lenkiewicz, post. Sebastian Kluś, post. Manolis Sklavenas, post. Aleksander Galusa, post. Mariusz Majdański pokonała wynikiem 3:0 w setach reprezentację kadry w składzie: mł. asp. Piotr Sochacki, kom. Andrzej Harenda, nadkom. Krzysztof Żebrowski, podinsp. Marek Kąckowski, st. post. Mateusz Pałys, st. sierż. Katarzyna Budzyńska. Zwycięz­com gratulujemy i zapowia­damy rewanż za rok.

Obchody Święta Policji Obchody Święta Policji
  • W zawodach strzeleckich uczestniczyli:
  • - reprezentacja Wydziału Dowodzenia w składzie: kom. Grzegorz Kuziemski, nadkom. Adam Tymczyszyn, asp. szt. Andrzej Rutkowski, post. Monika Smużyńska
    oraz reprezentacje słuchaczy w składzie:
  • - kompania 1: post. Kinga Kasprzyk, post. Grzegorz Kucfir, post. Grzegorz Skarba, post. Robert Gorgoń
  • - kompania 5: post. Monika Smużyńska, post. Krystian Cyganek, post. Michał Ligmann, post. Sebastian Jabłoński

Po zaciętej walce klasyfikacja ukształtowała się następująco:

klasyfikacja drużynowa

I miejsce   - kompania 1            - 205 pkt.
   II miejsce   - kompania 5            - 193 pkt.
  III miejsce   - kompania 5            - 176 pkt.
   IV miejsce   - Wydział Dowodzenia    - 164 pkt.

klasyfikacja indywidualna

I miejsce   - Kinga Kasprzyk                - 57 pkt.       (kompania 1)
   II miejsce   - Adam Tymczyszyn               - 54 pkt.       (Wydz. Dowodzenia)
  III miejsce   - Paweł Marczyński              - 51 pkt.       (kompania 5)