Turniej w piłce siatkowej

Data publikacji 28.06.2011

W dniu 08.06.2006r w Szkole Policji w Pile z inicjatywy samorządu słuchaczy pod honorowym patronatem Komendanta Szkoły, odbył się turniej w piłce siatkowej. W turnieju udział wzięły reprezentacje drużyn z kompanii I, II, V i VI.

W dniu 08.06.2006r w Szkole Policji w Pile z inicjatywy samorządu słuchaczy pod honorowym patronatem Komendanta Szkoły, odbył się turniej w piłce siatkowej. W turnieju udział wzięły reprezentacje drużyn z kompanii I, II, V i VI.

Turniej zaszczycił swoją obecnością zastępca Komendanta - ml. insp. Witold St. Majchrowicz, który uroczyście rozpoczął całą imprezę. Na parkiecie panowała zacięta rywalizacja, której żywiołowo kibicowała liczna publiczność. Turniej zwycięsko zakończyła drużyna kompanii II w składzie:

1. kapitan - Aneta Gorąca
  2. Jolanta Głowacka
  3. Paweł Wojdyła
  4. Krzysztof Zakrzewski
  5. Marcin Smarz
  6. Katarzyna Pietrzak
  7. Mirosław Prusicki
  8. Jakub Marcińczak
  9. Dominik Nawrocki

Po zakończeniu turnieju uroczystego wręczenia dyplomów dokonał Kierownik Zakładu Taktyki i Techniki Interwencji, ml. insp. Sylwester Urbaniak. Zarówno zawodnicy jak i gorąca publiczność bawili się świetnie, spędzając aktywnie czas wolny. Słuchacze SP Pila czekają z niecierpliwością na następny zbliżający się turniej tenisa ziemnego.

(09.06.06)