Szkolenie nieetatowej grupy realizacyjnej

Data publikacji 28.06.2011

Szkoła Policji w Pile w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży, rozpoczęła szkolenie nieetatowej grupy realizacyjnej z tej jednostki. Szkolenie odbywa się w ramach doskonalenia zawodowego policjantów i jest prowadzone przez ...

Szkoła Policji w Pile w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży, rozpoczęła szkolenie nieetatowej grupy realizacyjnej z tej jednostki. Szkolenie odbywa się w ramach doskonalenia zawodowego policjantów i jest prowadzone przez wykładowców Zakładu Taktyki i Technik Interwencji. Dotychczas odbyły się dwa spotkania szkoleniowe, w trakcie których policjanci z Chodzieży doskonalili techniki samoobrony, taktykę wejść do pomieszczeń i zatrzymywanie pojazdów. Korzystając z obiektów sportowych Szkoły podnosili ogólną sprawność fizyczną a na szkolnej strzelnicy w trakcie tzw. strzelań szybkich doskonalili swoje umiejętności posługiwania się bronią służbową. Szkoła prowadzi podobne szkolenia także dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

(27.06.06)