Warsztaty ze Szkolenia Strzeleckiego

Data publikacji 28.06.2011

Szkoła Policji w Pile gościła w dniach 10-13 października 2005 r. uczestników warsztatów metodycznych poświęconych opracowaniu materiałów stanowiących ...

Szkoła Policji w Pile gościła w dniach 10-13 października 2005 r. uczestników warsztatów metodycznych poświęconych opracowaniu materiałów stanowiących obudowę dydaktyczną nowego programu szkolenia zawodowego podstawowego.

Uczestnikami warsztatów byli nauczyciele policyjni ze wszystkich Szkół Policji realizujący ze słuchaczami szkolenie strzeleckie. W trakcie burzliwych, ale przebiegających w bardzo przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim konstruktywnych zajęć, przygotowano materiały stanowiące przykładowe scenariusze zajęć ze strzelań statycznych i szybkich.

Po technicznym przygotowaniu materiały zostaną przekazane do pozostałych Szkół Policji.

Warsztatowa forma spotkań była też doskonałą okazją do wymiany poglądów i wspólnego poznania się. Uczestnicy warsztatów mieli również okazję zapoznać się z bazą szkoleniową naszej Szkoły oraz zwiedzić miasto.

Kolejne spotkanie uczestnicy warsztatów zaplanowali w Szkole Policji w Katowicach.

Powrót na górę strony